Кошик
Немає відгуків, додати
044 221-46-30
Контакти
ТОВ "Брістоль Інвест"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
(044)221-46-30
(063)514-88-66
УкраїнаКиївська областьКиїввул.Анни Ахматової, буд. 22

Про нас

Компанія "Брістоль Інвест" була створена в 2005 році з орієнтуванням на здійснення будівництва архітектурно складних об’єктів соціального призначення.
Одним з перших значних об’єктів, в якому компанія брала участь, було будівництво головного офісу Банку «Аркада» за адресою м. Київ, вул. Ольгінська, 3. Під керівництвом генерального підрядника «Основа-Солсіф» нами були виконані роботи з виготовлення та влаштування фасаду (понад 1700 різновидів індивідуальних гранітних елементів).
Наступним нашим резонансним об’єктом був Історико-музейний комплекс «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», який в 2010 році наказом Президента України Віктора Ющенка набув статусу національного. Наша організація виконала роботи по зовнішньому опорядженню території та мощення граніту (близько 10 000 м2).
Також ми брали участь в найбільшому проекті підготовки до EURO-2012, будівництво нових та реконструкція існуючих об’єктів НСК «Олімпійський». Нами було виконано цілий комплекс монолітних залізобетонних конструкцій зони обслуговування глядачів, опорядження та мощення граніту сходів, терас, балконів, пішохідних зон та зон проходження спеціалізованого автотранспорту (близько 20 000 м2).
В 2012 році по програмі підготовки до EURO-2012 був виконаний повний комплекс внутрішніх та частково зовнішніх опоряджувальних робіт (відповідно до вимог якості найбільшої в світі мережі готелів Intercontinental Hotel Group) Holiday Inn Kiev Hotel: «Будівництво міжнародного готельно-офісного комплексу по вул. Антоновича (Горького), 79 в Голосіївському р-ні м. Києва» (номерний фонд, рецепшн, ресторан, фітнес та конференц зали, технічні приміщення та вентильований гранітний фасад).
В 2013 році до 1025-річчя з дня хрещення Русі було виконано реставрацію площі та прилеглої території біля пам’ятника на честь повернення Києву у 1802 році Магдебурзького права (реставрація старих гранітних архітектурних форм в комбінації з новими роботами).
На сьогоднішній день ми виконали повний цикл високоякісних опоряджувальних робіт включаючи ексклюзивні дизайнерські рішення (мармур, дерево та ін.) приміщень VIP-класу на будівництві першого в Україні готелю Hilton міжнародної мережі готелів преміум класу Hilton Worldwide (номерний фонд, президентський номер, бари та ресторан, стилобатна частина, технічні приміщення, апартаменти)
Влітку 2014 року  було проведено масштабні відновлювально-опоряджувальні роботи першого поверху та Колонної зали Київської Міської Державної Адміністрації після наслідків подій 2013-2014 років.
«БРІСТОЛЬ ІНВЕСТ» - це компанія, яка в процесі свого розвитку зарекомендувала себе на ринку як надійного партнера, гарного організатора та якісного виконавця робіт будь-якої складності. Досвід, стабільність та динамічний розвиток компанії забезпечується наявністю пропозицій провідних будівельних компаній України таких як Корпорація «УКРБУД» «Київміськбуд», ТОВ «ОСНОВА», ПАТ «Київбудінвест», тощо.
ТОВ «БРІСТОЛЬ ІНВЕСТ» з 27 липня 2016 року є членом УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОРПОРАЦІЇ «УКРБУД».
Ми виконуємо наступні види робіт:
-  всі види робіт з натурального каменю будь якої складності;                                                - фасадні роботи (вентильовані та мокрі фасади);
- всі види оздоблювальних робіт.

Відомості про компанію

ТОВ "Брістоль Інвест"
Торгова компанія
Компанія, що надає послуги
Виробник
УкраїнаКиївська областьКиїввул.Анни Ахматової, буд. 22
  • (044)221-46-30
  • (063)514-88-66
51-100 осіб
2005
Товариство з обмеженою відповідальністю
«УКРБУД» , «Київміськбуд», «ОСНОВА», «Київбудінвест»